OFERTA

Nierówny sufit w domy, mieszkaniu czy też biurze niewątpliwie nie należy do najprzyjemniejszych widoków. Można to jedna szybko poprawić. Jeżel potrzebujecie fachowców to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Sufity Napinane DEKO – DPS s.c. Dzięki naszym rozwiązaniom możecie zniwelować nierówności lub ukryć instalacje elektryczne. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Sufity Napinane DEKO – DPS s.c. NASA firma może Państwu zaproponować bardzo ciekawe rozwiązania. DEKO–DPS s.c Oferuje sufity, które dadzą Państwu wiele możliwości. Dzięki nim macie możliwość szybko zmienić sufit.

Zalety firmy DEKO–DPS s.c
- Szybkość montażu
- Duży wybór materiałów
- Wysoka odporność sufitu

Sufity Napinane DEKO – DPS s.c To idealne rozwiązanie Jeżeli zależy Państwu na szybkości montażu oraz macie do pokrycia duże powierzchnie.

O NAS

Co wyróżnia DEKO–DPS s.c na rynku? Z całą pewnością wieloletnie doświadczenie. W tym czasie zrealizowaliśmy bardzo wiele prac zdobywając zadowolonych klientów i liczne doświadczenia. Gwarantujemy, że jeżeli zlecicie Państwo montaż sufitów naszej firmie to macie gwarancję, że wykonają te prace najwyższej jakości fachowcy.

KONTAKT Z NAMI

DEKO–DPS s.c

Osiecka 42A, 04-173 Warszawa

NIP: 1132770474

dps@deko.pl

22 610 41 93